Brezskrbne počitniške dni so počasi zamenjali šolski dnevi. Da bodo lažji, vas po krajši prekinitvi pozdravljamo z elektronsko obliko številke šolskega glasila, v kateri se predstavlja Ana Razinger. Zapisala in ilustrirala je Začetek zgodbe iz predala, njene čudovite risbe pa bogatijo tudi naše glasilo.

plamencki slika

Zgodbo je v lanskem šolskem letu začela pisati Ana Razinger, učenka 9. a-razreda z željo, da vas spodbudi k literarnemu in likovnemu ustvarjanju. Razprite svoja krila domišljije in nadaljujte zgodbo (literarno ustvarjanje) oz. ilustrirajte Anino pripoved (1. triletje) ali v sliki izrazite nadaljevanje zgodbe (likovno ustvarjanje). Ana sama nam je že ponudila naslov –»Nadaljevanje zgodbe iz predala«. Vaše prispevke pričakujemo do konca oktobra. Komisija jih bo pregledala in najboljše izdelke (zapise in likovne stvaritve) tudi nagradila.
Vabimo vas k branju in ustvarjanju.

Vesna Magovec Regent