Svetovalna služba

Psihologinja:  Martina Trontelj Petrič: e-pošta: martina.trontelj-petric(at)guest.arnes.si
Pedagoginja: Barbara Jazbec: e-pošta: barbara.jazbec1(at)guest.arnes.si

Delovni čas: TOR – PET od 7:00 do 15:00 (za točen termin se dogovorite po telefonu ali e-pošti)

Telefon: 07 349 82 31

Šolska svetovalna služba spremlja vključevanje učencev v šolsko okolje in njihov razvoj, pomaga pri reševanju učnih težav in vzgojnih odstopanj ter premagovanju socialnih stisk. Posebno skrb namenja delu z nadarjenimi učenci in poklicni orientaciji.

Informacije o poklicnem svetovanju najdete pod rubriko učenci. Prav tako boste tam našli uporabne informacije.

Šolsko svetovalno delo izvajata psihologinja Martina Trontelj Petrič (za II. in III. triado) in pedagoginja Barbara Jazbec (za I. triado). Na njiju se lahko obrnete od torka do petka v dopoldanskem času (za termin se dogovorite prej po telefonu) in v času popoldanskih pogovornih ur.

Dodatno strokovno pomoč za učence s posebnimi potrebami izvajata specialni pedagoginji Eva Slapšak in Stanka Ban Virant, logopedsko obravnavo pa Klara Radoš in Sara Biber.