Šolski sklad

Šolsko leto 2018/2019

Zahvala donatorjem

Na naše povabilo za sodelovanje v decembrski donatorski akciji za šolski sklad OŠ Mokronog so se velikodušno odzvali naslednji poslovni subjekti:

• AGROTES, d.o.o.
  • OKREPČEVALNICA TREBANJČEK
  • ANKA ZAJC, s.p.
  • KRKA, d.d. Novo mesto
  • 2 neimenovana donatorja.

Vsem donatorjem se iskreno zahvaljujemo za njihov prispevek k soustvarjanju ugodnih pogojev za učenje in razvoj učencev Oš Mokronog.

Zapisnik upravnega odbora šolskega sklada 2018/2019 – Z A P I S N I K 10.12.2018-šolski sklad

Poročilo o sredstvih šolskega sklada – stanje na dan 8. 12. 2018 – Poročilo o poslovanju šolskega sklada 2017-18 – vop

——————————————————————————————————————————————————————————————————————————————-

Šolsko leto 2017/2018
Zapisnik upravnega odbora šolskega sklada 2017/2018 – ODPRI

Šolsko leto 2016/2017

Zapisnik upravnega odbora šolskega sklada 2016/2017 – ODPRI

Šolsko leto 2015/2016

Poročilo o sredstvih šolskega sklada za šolsko leto 2015/2016 – ODPRI

Zahvala
V mesecu decembru 2015 smo podjetjem v občini Mokronog – Trebelno poslali prošnje za finančno pomoč Šolskem skladu OŠ Mokronog. Odzvalo se je kar nekaj podjetij in nas s svojo pomočjo zelo razveselilo. Pomagali bomo lahko družinam otrok Vrtca Mokronožci ter učencev OŠ Mokronog in Podružnične šole Trebelno. Zahvalili bi se radi podjetjem: VINI d. o. o., MONTER KOCJAN d. o. o., MIM MESARSTVO d. o. o., GI GRADBENI INŽENIRING ZAKRAJŠEK d. o. o, ANKA ZAJC s. p., AGROTES d. o. o, ter še nekaj podjetjem, ki pa ne želijo biti imenovani. Skupaj so obogatili šolski sklad s 1. 410 €. Hvala vsem podjetjem, ki so se odzvali naši prošnji.
Zapisala: Maja Ziherl, predsednica UO Šolskega sklada OŠ Mokronog

Zapisnik upravnega odbora šolskega sklada 2015/2016 – ODPRI

Zbiranje prostovolnih prispevkov na pevskem koncertu

Na 6. pevskem koncertu, ki se je odvijal 24. 2. 2015, v Mokronogu smo zbirali prostovoljne prispevke za Šolski sklad OŠ Mokronog, z namenom pomagati staršem pri plačilu šole v naravi. Zbralo se je 428,04 EUR. Najlepša hvala vsem za vaš prispevek.

Upravni odbor Šolskega sklada OŠ Mokronog, zanj Maja Ziherl

Zahvala

Zahvaljujemo se učencem OŠ Mokronog in Podružnične šole Trebelno, otrokom Vrtca Mokronožci in vsem strokovnim delavcem, ki ste sodelovali pri izdelovanju prelepih izdelkov in jih ponudili na Prazničnem sejmu. Hvala staršem in vsem posameznikom, ki ste prispevali denarna sredstva in s tem otrokom pokazali, kako cenite njihovo ustvarjalnost. Na Prazničnem sejmu smo zbrali 2. 240 EUR. S svojim prispevkom, z vašim delom, ustvarjalnostjo in požrtvovalnostjo boste otrokom polepšali marsikateri dan.
ISKRENA HVALA!

Upravni odbor Šolskega sklada OŠ Mokronog, zanj Maja Ziherl

Šolsko leto 2014/2015

Zapisnik 1. sestanka Upravnega odbora Šolskega sklada OŠ Mokronog v šolskem letu 2014/2015, dne 23. 10. 2014 odpri

Šolsko leto 2013/2014

Šolski sklad Osnovne šole Mokronog deluje že od leta 2008. Svet Osnovne šole Mokronog je na svoji seji 30. 9. 2013 sprejel Sklep o ustanovitvi Šolskega sklada OŠ Mokronog, s katerim je tudi prenehal veljati Pravilnik o delovanju Šolskega sklada OŠ Mokronog, z dne 30. 9. 2018.

V šolskem letu 2013/2014 se je iztekel mandat članom Šolskega sklada. Novi upravni odbor Šolskega sklada OŠ Mokronog se je v novi zasedbi prvič sestal 21. 11. 2013. Člani upravnega odbora Šolskega sklada OŠ Mokronog so:

Trije člani izmed predstavnikov staršev: • Anne Marie Valentar (vrtec) • Dušanka Rupar (Podružnična šola Trebelno) • Milena Hvastija (matična šola) Štirje člani izmed predstavnikov strokovnih delavcev zavoda: • Maja Ziherl – predsednica • Irena Maver • Martina Trontelj Petrič • Zlata Erpič

V šolski sklad zbiramo denarna sredstva iz prostovoljnih prispevkov podjetij in posameznikov, zbiralnih akcij starega papirja, tonerjev in kartuš ter prispevkov obiskovalcev Prazničnega sejma in nekaterih šolskih prireditev. S tako pridobljenim denarjem znižamo strošek šole v naravi za vse učence, dodatno pomagamo učencem iz socialno ogroženih družin, organiziramo dejavnosti za nadarjene učence, sofinanciramo kulturne prireditve, sredstva pa namenimo tudi nakupu igral ter pripomočkov za pouk.

Če želite tudi vi darovati v šolski sklad, lahko svoje prispevke nakažete na TRR račun šolskega sklada, odprt pri Upravi za javna plačila, območna enota Novo mesto: 01100-6000036786, sklic 00 29181.

Sklep o ustanovitvi Šolskega sklada OŠ Mokronog odpri

Zapisnik 1. sestanka upravnega odbora Šolskega sklada OŠ Mokronog, dne 21. 11. 2013  odpri

(Skupno 1.228 obiskov, današnjih obiskov 1)