PEKA PARKELJNOV IN MIKLAVZ 1PEKA PARKELJNOV IN MIKLAVZ 2PEKA PARKELJNOV IN MIKLAVZ 3PEKA PARKELJNOV IN MIKLAVZ 4PEKA PARKELJNOV IN MIKLAVZ 5

PEKA PARKELJNOV IN MIKLAVZ 6

December je čas za naše že tradicionalno druženje z Mokronožicami, ki nam pomagajo pri peki parkeljnov. Pridružile so se nam v sredo, 4. 12. 2013. Z njihovo pomočjo je vsak otrok oblikoval svojega parkeljna. Naši kuharji pa so poskrbeli, da so se dobro zapekli in kmalu je omamno zadišalo po celem vrtcu. Otroci so svoje parkeljne veseli odnesli domov.
Po dnevu druženja z Mokronožicami pa smo nestrpno čakali dan, ko pride mimo našega vrtca prvi od treh dobrih mož. Miklavž tudi letos ni pozabil na nas. Obiskal nas je v noči na petek, 6. 12. 2013. Našo marljivost in pridnost je nagradil z knjigami in suhim sadjem, seveda pa ni pozabil niti na zlate šibe z rdečo pentljo, ki so se jih otroci zelo razveselili, saj vedo, da so te čisto posebne. Vsi otroci vrtca smo se skupaj poveselili in posladkali z miklavževimi dobrotami.