Vsako leto, prvi teden v oktobru praznujemo Teden otroka. Letošnje leto je teden posvečen otrokom trajal od 6. do 10. oktobra. V našem vrtcu se vsako leto trudimo, da v tem tednu pripravimo različne dejavnosti, v katerih otroci resnično uživajo. Tudi letošnje leto smo se potrudili, da je bil to prav poseben teden. Tekom tedna so se v našem vrtcu, v vseh oddelkih odvijale različne dejavnosti.  V četrtek, 9. 10. 2014, pa so se otroci oddelka Zmajčki, Planeti in najstarejši otroci oddelka Slončki iz Trebelnega odpravili na izlet v Živalski vrt v Ljubljano. Otroci so nestrpno pričakovali ta dan in se razveselili, ko nas je na avtobusni postaji pričakal avtobus, ki nas je popeljal do težko pričakovanega cilja. V živalskem vrtu nas je pričakala animatorka, ki je najprej eno skupino, nato pa še drugo popeljala po živalskem vrtu. Otroci so si ogledali različne živali, od kače do medvedov, od zajčka do geparda, opice, slona, noja, zebre in še bi lahko naštevali. Čas je minil kot bi trenil in še prehitro smo se morali vrniti nazaj v vrtec. Pot  je bila nekaj posebnega, saj se je kar nekaj otrok prvič peljalo z avtobusom. Navdušeni in polni novih doživetij smo se utrujeni vrnili nazaj v vrtec. Utrinki izleta v živalski vrt bodo otrokom zagotovo ostali v spominu.

{gallery}MajaZiherl/zoo{/gallery}