V sredo, 8. 10. 2014, so se otroci, njihovi starši in strokovni delavci vrtca zbrali na jesenskem gibalnem popoldnevu. Ob tej priložnosti so lahko s seboj prinesli star papir, saj se bliža prva zbiralna akcija. Po uvodnem pozdravu vodje vrtca, gospe Apolonije Kralj Zupančič, so se starši in otroci lahko udeležili štirih zanimivih gibalnih delavnic, in sicer iger z baloni, rajalnih iger, tekmovalnih iger, ter iger na trim stezi. Dejavnosti so potekale na travnatem igrišču, v športnem parku ter pred šolsko telovadnico. Otrokom so bile igre zelo všeč in so mnoge od njih želeli odigrati večkrat. Po tako dejavnem popoldnevu, kjer so bili utrujeni predvsem starši, so se prilegli pečen kostanj, čaj in prijetno druženje s klepetom, ki se je končalo pozno popoldne.

{gallery}MajaZiherl/gibalno_popoldne{/gallery}