Teden otroka je posvečen vsem otrokom. S temo RAZIGRAN UŽIVAJ DAN smo učence popeljali v svet pravljic, igranja, sproščenega in aktivnega sodelovanja.
Teden se je za vse učence začel z gibalnimi dejavnostmi v telovadnici. Nadaljevali so v knjižnici, kjer so poslušali pravljico in poustvarjali. Zelo so tudi uživali v igralnem dnevu s svojimi najljubšimi igračami. Najbolj pa so se razveselili, ko so izvedeli, da ne bo veliko domačih nalog.
Nekateri učenci so se za eno dopoldne spremenili v detektive in raziskovali gozd. Pomagali so narediti sadni napitek in čokoladne bonbone. Uživali so v lutkovni predstavi in se tudi sami preizkusili v igranju.
Spet drugi so ustvarjali v naravi in ob branju ugank ter uživali ob družabnih igrah s sošolci. Tudi glasbe in plesa ni manjkalo, saj se je učenec, ki igra harmoniko, predstavil svojim sošolcem in jim popestril dopoldne.
Za zaključek tedna otroka pa so si vsi učenci ogledali animirano risanko in se posladkali s presenečenjem.