Svetovalna služba

ANKETA ZA UČENCE: odpri

Psihologinja:  Teja Peterle; e-pošta: teja.peterle(at)osmokronog.si
Pedagoginja : Katarina Žagar; e-pošta: katarina.zagar(at)osmokronog.si

Delovni čas: PON – PET od 7.00 do 15.00 – za točen termin se dogovorite po telefonu ali e-pošti

Telefon: 07 349 82 31

Šolska svetovalna služba spremlja vključevanje učencev v šolsko okolje in njihov razvoj, pomaga pri reševanju učnih težav in vzgojnih odstopanj ter premagovanju socialnih stisk. Posebno skrb namenja delu z nadarjenimi učenci in karierni orientaciji.

Informacije o karierni orientaciji najdete pod rubriko učenci – poklicna orientacija. Prav tako boste tam našli uporabne informacije glede vpisa v srednje šole, štipendij, izobraževalnih programov in povezave do pomembnih spletnih strani.

Šolsko svetovalno delo izvaja Teja Peterle, na katero se lahko obrnete v dopoldanskem času (za termin se prej  dogovorite po telefonu) in v času popoldanskih pogovornih ur.

Dodatno strokovno pomoč za učence s posebnimi potrebami izvajajo specialni pedagoginji Eva Slapšak in Stanka Ban Virant, pedagoginja Nastja Stropnik Naveršnik in socialna pedagoginja Anja Božnar.

(Skupno 3.439 obiskov, današnjih obiskov 1)