Svetovalna služba

Svetovalka: Barbara Jazbec
Delovni cas v vrtcu Mokronožci: vsak četrtek od 7.00 do 14.30
E – mail: barbara.jazbec1(at)guest.arnes.si

Starši se lahko z njo posvetujete ob vključitvi otroka v vrtec, ob spremembah, s katerimi se sooča družina ob rojstvu sorojenca, selitvi, ločitvi, smrti v družini, odvisnosti …
S svetovalno delavko lahko sodelujete starši v pogovoru in pri iskanju rešitev različnih posebnosti, ki jih opazite pri svojem otroku: hranjenje, spanje, močenje postelje, nemir, strah, neprimerno vedenje in drugo.
Na svetovalno delavko se lahko obrnete po pomoč tudi, če potrebujete pomoč pri otroku s posebnostmi v razvoju ter nadarjenemu otroku.

SVETOVALNI DELAVKI V ŠOLI

Svetovalni delavki: Nataša Kuselj, pedagoginja

Martina Trontelj Petrič, psihologinja

Delovni čas: pon- pet od 7.00 do 15.00

Telefon: 34 98- 231

E-mail: natasa.kuselj(at)osmokronog.si

Šolska svetovalna služba spremlja vključevanje učencev v šolo in njihov razvoj, pomaga pri reševanju učnih in vzgojnih težav ter premagovanju socialnih stisk. Posebno skrb namenja delu  z nadarjenimi učenci in poklicni orientaciji. Sodeluje s strokovnimi delavci šole, starši in zunanjimi institucijami na različnih področjih.