TEMA: Delo oz. izobraževanje na daljavo

Zaradi aktualnih omejitev zaradi epidemije letos žal nismo mogli izvesti sestanka šolske skupnosti v živo z vsemi predstavniki vseh oddelkov, zato so se razredniki z njimi pogovarjali o delu oz. izobraževanju na daljavo. Pogovarjali so se o tem:

• kakšne prednosti je imelo izobraževanje na daljavo,
  • kaj so bile za učence pomanjkljivosti izobraževanja na daljavo,
  • kakšen se je učencem zdel urnik dela na daljavo,
  • kaj so menili o spletnih učilnicah, ali so jim bile pregledne, so se sami znašli v njih ali so potrebovali pomoč nekoga drugega,
  • ali jim je kdo pomagal pri delu na daljavo (starši, starejši sorojenci, …) ali so bili popolnoma samostojni,
  • ali menijo, da so se v času dela na daljavo naučili več / manj / enako, kot če bi bili v šoli,
  • ali bi radi sporočili kaj učiteljem in vodstvu šole v zvezi z delom na daljavo,
  • kaj bi lahko pohvalili pri delu na daljavo.

Učenci so nato izdelali plakate, risbe / slike, stripe ali kaj podobnega na to temo. Lahko pa so tudi samo zapisali mnenja učencev v razredu. Vsi izdelki so predstavljeni v večnamenskem prostoru šole, ogledate pa si jih lahko v galeriji spodaj.

Nataša Kuselj,

mentorica šolske skupnosti