Ob praznovanju 8. občinskega praznika Občine Mokronog–Trebelno je Kolesarski klub Dolenjska Balanca v sodelovanju z Jadralnim klubom Dioniz in TD Mokronog v soboto, 26. marca 2022, v Mokronogu organiziral
8. DOBRODELNO KOLESARJENJE in POHOD.
Zbrane prispevke v višini 1050,00 € so namenili šolskemu skladu za socialno ogrožene otroke OŠ Mokronog (namensko za šolo v naravi).

Donacijo je na prireditvi sprejela ravnateljica. V imenu vseh otrok, učencev in zaposlenih se zahvaljujemo za zbrana sredstva. Hvaležni smo, da v nas prepoznate partnerja, s katerim lahko uresničujete družbeno odgovornost do lokalnega okolja, v katerem delujete. S pomočjo vašega prispevka bomo lahko našim otrokom in učencem omogočili lažjo udeležbo v šoli v naravi ter nekoliko finančno razbremenili njihove starše.

Zvonka Kostrevc, ravnateljica