V torek, 24. 2. 2015, smo lahko poslušali že tradicionalni 6. pevski koncert.

IMG 7567

Prireditev je potekala pod vodstvom učiteljice Jelke Gregorčič Pintar. Glasbeno popoldne so nam polepšali:

– OPZ Slončki iz vrtca Trebelno pod vodstvom Tanje Zarabec in Alenke Svenšek,

– OPZ Škratov zborček vrtca Mokronožci z zborovodkinjo Barbaro Dolenc,

– OPZ 1. razred OŠ Mokronog pod vodstvom Jelke Gregorčič Pintar,

– OPZ 2.-5. razred OŠ Mokronog zborovodkinje Jelke Gregorčič Pintar,

– OPZ 1. in 2. razred Podružnične šole Trebelno z zborovodkinjo Ivico Kocjan Anderlič,

– OPZ 3.-5. razred s solistom Aleksandrom Zore pod vodstvom Ivice Kocjan Anderlič,

– MPZ OŠ Mokronog z zborovodkinjo Jelko Gregorčič Pintar.

K sodelovanju pa so bili povabljeni še glasbeni gostje:

– DPŽ Tavžentroža Sekcija KUD E. Adamič je z učenci že sodeloval v sobotni pevski šoli preko projekta SKK, tokrat pa so se predstavili s pesmima Polovski plesi (iz opere Knez Igor) in Pastirčkom. Zbor vodi zborovodkinja Gabrijela Cedilnik, solistka pa je bila Ivica Kocjan Anderlič.

– Vokalna skupina Magari je zapela Moje misli so pri tebi.

Ob koncu je vse zbrane v polni dvorani Kulturnega doma Mokronog nagovorila ravnateljica OŠ Mokronog ga. Zvonimira Kostrevc. Koncert se je zaključil  s pesmijo Nasmeh v očeh, ki so ga zapeli vsi zbori. Nekaj utrinkov popoldneva si lahko ogledate na fotografijah.

{gallery}k/koncert{/gallery}