Kot vedno so nam učenci OŠ Mokronog, PŠ Trebelno ter otroci vrtca Mokronožci polepšali december s prazničnim sejmom. Učenci in otroci vrtca so 24. in 29. novembra izdelovali praznične izdelke. Izdelovali smo piškote, podstavke za  kuhalnice, adventne venčke, antistresne balone, ptičje pogače, vrečke presenečenja, voščilnice, svečke, mila in tako naprej.

Praznični sejem se je odvijal 1. 12. 2017 ob 16. uri v prostorih male dvorane ter jedilnice OŠ Mokronog. Ob 16. uri so se prostori jedilnice ter male dvorane zapolnili do zadnjega kotička. Ozračje se je iskrilo od prazničnega vzdušja, ki je vabilo starše in sorodnike učencev v praznično okrašene prostore OŠ Mokronog. Obiskovalci so kupovali izdelke hitreje kot Božiček napolni vrečo daril. Po končanem prazničnem sejmu smo se učenci in učitelji počutili zadovoljno, da je naš trud poplačan. Zbrani denar smo namenili šolskem skladu.

Neža Starič, 8. b